29-ty Memoriał Andrzeja Trochanowskiego

Tradycyjnie 1 maja, po raz 11 w Baboszewie, odbędzie się kolejny Międzynarodowy Wyścig Kolarski  memoriałowy. Organizatorami zawodów są Stowarzyszenie Mazovia Tram oraz Gmina Baboszewo. Długoletnia współpraca stworzyła wyjątkową atmosferę i klimat dla imprez towarzyszących, głównie w zakresie szeroko pojętej kultury. Naszym partnerem, który od lat tworzy ten program jest Hala Sportowa Baboszewo. W niedługim czasie zaprezentujemy tegoroczny program zawodów, ale już teraz możemy zapowiedzieć że imprezę otworzy wyścig dla amatorów „Mazovia Tour” -2 etap. Pierwszy etap odbędzie się 20 kwietnia jazdą na czas na Torze Służewieckim w Warszawie.

Wyścig memoriałowy cieszy się dużym zainteresowaniem drużyn zagranicznych. Zgłoszenia do zawodów zaakceptowaliśmy już od reprezentacji Białorusi, Zespołu Lokomotiv-Cycling z Azerbejdżanu (to ciekawy zespół po raz pierwszy na naszej imprezie), kolejnym jest Elkov-Author Team oraz zawodowa grupa z Mińska Białoruskiego. Łącznie przewidujemy udział 5-7 zespołów zagranicznych oraz 10 z Polski. Razem wystartuje 120-tu kolarzy.

Jeszcze jeden miły akcent związany z niniejszą imprezą. Starterem honorowym wyścigu głównego będzie osoba, która wygrała akcję charytatywną na rzecz chorego dziecka ze szkoły w Baboszewie. Jednocześnie możemy już zaprezentować tegoroczną trasę wyścigu. W najbliższym czasie przedstawimy także szczegółowy program imprez kolarskich.

Do zobaczenia w Baboszewie.

Marcin Wasiołek

Dyrektor Wyścigu

2 komentarze

  1. 20 marca, 2017

    […] Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem zapowiadającym 29-ty Memoriał im. Andrzeja Trochanowskiego. […]

  2. 24 marca, 2017

    […] Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem zapowiadającym 29-ty Memoriał Andrzeja Trochanowskiego. […]

Skip to content